Privātie pasākumi

Pārdomāta dienas gaita piepildīta ar dzirkstošu humoru, gaumīgām detaļām un maģiskiem mirkļiem. Nepiespiesta atmosfēra un īsto cilvēku klātbūtni.

Mēs esam par patiesām emocijām!

Kāpēc Tavu īpašā pasākuma organizēšu uzticēt Pop Up Sense?
  • Šie svētki ir Tavi un par Tevi! Viss sākas ar nepiespiestu sarunu, jo mēs vēlamies iepazīties. Atvērtas un draudzīgas attiecības ļaus mums sajust Tavu būtību un radītu līdz detaļām pārdomātu īpašās svētku dienas plānu, iekļaujot tajā nozīmīgus, personiskus mirkļus.

  • Mēs atslogosim Tevi no laikietilpīgajiem organizatoriskajiem jautājumiem, ļaujot ar vieglumu izsapņot savu īpašo svētku dienu un palīdzot šo sapni piepildīt.

  • Mēs ieguldīsim pašaizliedzīgu darbu un uzņemamies pilnu atbildību par visu Tavas īpašās svētku dienas procesu –  piemeklēsim labāko svinību vietu, piedāvāsim tematiku un izstrādāsim oriģinālu scenāriju, parūpēsimies par muzikālo un vizuālo noformējuma un visa veida tehnisko nodrošinājumu. Piemeklēsim atbilstošāko pasākuma vadītāju, parūpēsimies par  izciliem priekšnesumiem, par ēdienkartes izstrādi, vienota stila dizaina elementiem un par visiem sīkumiem un niansēm, kas kopā šo svētku dienu veidos brīnišķīgu.

 

Sazinies ar mums, lai iepazītos!