Košais sapnis. Līga un Arnis.

Līga un Arnis

Šīs kāzas iedrošina svinēt savus dzīves skaistākos mirkļus koši un nebaidīties no krāsām!

Karstā maija dienā tika piepildīts laimīgā pāra Līgas un Arņa sapnis. Ar košu “JĀ” tika svinētas kāzas. Līga un Arnis ir kaislīgi ceļotāji, kuri nebaidās no piedzīvojumiem. No kopā pavadītā laika vairāk nekā pusi viņi ir pavadījuši, apceļojot pasauli. Garākais un arī attiecībām nozīmīgākais ceļojums ir bijis pa Āzijas kontinenta eksotiskajām valstīm. Šis ceļojums tika turpināts arī kāzu dienā, tematikā un daudzās detaļās, izmantojot košas krāsas un eksotisku ziedu noformējumus. Arī kāzu fotosesijā fotogrāfe Kristīne Grīnvalde vēlējās radīt spilgtas un emociju piesātinātas fotogrāfijas. Lai arī kāzas notika Rīgā, veidojot fotosesiju jaunais pāri tika aizvest uz neierastām vietām.

„Tā ir brīnišķīga sajūta, ko mēs pat nevaram izteikt vārdos, pamostoties šajā skaistajā rītā no sapņa, kas patiesībā bija īsts! Liels paldies mūsu mīļajām ģimenēm, lieliskajiem draugiem un supertalantīgajai komandai! Jūs visi radījāt īstu maģiju ap mums!” savās emocijās pēckāzu dienas rītā dalās jaunā ģimene Līga un Arnis.

Šīs kāzas pārim bija dāvana, ko pasniedza kāzu jomas TOP profesionāļi apvienojoties skaistas idejas vārdā – uzdāvināt kādam laimīgajam pārim košas sapņu kāzas.

Foto: Kristīne Grīnvalde