L'elegante Pop-Up Picnic 2014

 

L’elegante Pop-Up Picnic 2014

L’elegante Pop–Up Picnic jeb eleganatais pop-up pikniks ir elegantas un iedvesmojošas pop-up piknika vakariņas skaistā āra vidē. Tās sapulcina draugus, kurus vieno laba gaume, skaistums un mirkļa burvība. Vakars tiek pavadīts svinot un izbaudot prieku, ko sniedz elegantas vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem. Šis pasākums piedāvā vērtības, kuras ir svarīgas ikvienam cilvēkam – prieku, kopā būšanu, dalīšanos, iespēju iesaistīties un piedalīties skaista notikuma tapšanā.

L’elegante Pop-Up Picnic ir mūsu iniciatīvas projekts. Iedvesmu šādam pasākumam ir snieguši līdzīgi notikumi, kas notikuši daudzās skaistās pilsētās visos 5 pasaules kontinentos – kur vairāki simti un pat tūkstoši cilvēku pulcējas, lai kopā radītu maģisku vakaru.

Gunta Skalberga Pop Up Sense vadītāja un L’elegante Pop-Up Picnic producente: „Es ticu, ka arī mēs līdzīgi kā parīzieši varam pikniku pārvērst par svētkiem. Svētkiem sev! Saposties, lēnām un bez mūžīgās steigas ar eleganci priecāties par esošo mirkli un svinēt dzīvi un vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu – brīnišķīgs ēdiens, lielisks vīns un kopā būšana vakariņojot ar cilvēkiem, kuri mums ir svarīgi un mīļi.”

L’elegante Pop-Up Picnic