Chopard Boutique Riga Grand Opening

Chopard

Uzdevums

Klients  – prestižais Šveices juvelierizstrādājumu un pulksteņu zīmols Chopard, vēlējās sarīkot īpašus svētkus par godu Baltijā vienīgā veikala atklāšanai.

Realizācija

Pasākums tika organizēts kā Galā vakariņas, kas pulcēja 200 augstākās sabiedrības viesus no Latvijas, Šveices, Austrijas un Vācijas. Pasākumu, goda viešņas statusā, apmeklēja prestižā zīmola līdzprezidente un juvelierizstrādājumu galvenā dizainere Karolīna Šoifele.

Pasākuma vieta tika radīta no nulles – Vērmanes dārzā, īpaši šim notikumam, tika uzbūvēta grandioza telts, kurā tika uzburta Chopard pasaule. Līdzīgi kā Šveices pulksteņa mehānismā, arī šeit vissīkākajai detaļai bija nozīme. Pasākuma scenogrāfijā un visos vizuālajos materiālos strikti tika ievērots zīmola korporatīvais stils, bet pasākuma programma tika mērķtiecīgi veidota, lai vislabākajā veidā demonstrētu šī luksus zīmola identitāti un vērtības.

Pop Up Sense pārziņā bija visa vizuālā skaistuma radīšanas – sākot ar skatuves scenogrāfiju līdz pat galda kartīšu dizainam.

Neatsverama profesionālā pieredze bija strādāt plecu pie pleca ar augstākā līmeņa profesionāļiem no Šveices un Austrijas.